Elektronický obchod Hypno-inline.cz

Co je hypno? - Hypno-inline.cz

 

Hypno projekt je na trhu již řadu let. Největší úspěch slavil ve velkých městských celcích a oblastech s velkou hustotou obyvatel. (New York, Paříž, Tokio). FILA inline brusle nicméně zastínily na delší dobu svým úspěchem tento projekt a teprve po opakovaných žádostech ze všech koutů světa padlo rozhodnutí projekt znovu obnovit. To co nabízíme není jen nová brusle či produkt ale spíše nový způsob jeho využití. Rozdíl je totiž obrovský.


 

 

Figure A

STS Koncept

Sofistikovaný mechanismus zajišťuje kvalitní zakotvení boty na noži a bota skýtá maximální komfort. Není to jen další "hezká bota", na kterou můžete připnout kolečka, ale na základě důkladné studie biomechaniky bruslení, vyvinutá inline brusle. 

 

 

Figure B

Výhody Hypna

Doslova neomezené. S odjímatelným chasi může být Vaše brusle zároveň i botou během několika sekund. Všichni bruslaři objeví všechny možnosti využití velmi brzy.

 

 

Technologie Hypno

Spodní část boty je tvarována, tak aby do ní nůž přesně zapadl. Bota se s nožem dotýká na 3 místech, vpředu, ve středu a vzadu. Kombinace těchto 3 bodů maximalizuje přenos na nůž. Dlouhodobé používání bot k chůzi a jejich opotřebení neznemožňuje jejich použití jako bruslí, protože styčné body jsou zapuštěny do podrážky.

Figure C Figure D Figure E